TLR2BPDTD18L0F50
MFR.Part #
TLR2BPDTD18L0F50
JLCPCB Part #
C2572947
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 18mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS