SR73W3ATTER280F
MFR.Part #
SR73W3ATTER280F
JLCPCB Part #
C4341249
Description
-55℃~+150℃ 1W 280mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS