SR73W3ATTE68LJ
MFR.Part #
SR73W3ATTE68LJ
JLCPCB Part #
C4024775
Description
-55℃~+150℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS