SR73W3ATTE4R22F
MFR.Part #
SR73W3ATTE4R22F
JLCPCB Part #
C2601789
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS