SR73W2HTTER392F
MFR.Part #
SR73W2HTTER392F
JLCPCB Part #
C2601365
Description
-55℃~+150℃ 392mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS