SR73W2HTTER300F
MFR.Part #
SR73W2HTTER300F
JLCPCB Part #
C186658
Description
300mΩ 750mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS