SR73W2HTTER174F
MFR.Part #
SR73W2HTTER174F
JLCPCB Part #
C2601383
Description
-55℃~+150℃ 174mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS