SR73W2HTTER130F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W2HTTER130F
JLCPCB Part #
C186650
Package
2010
Description
130mΩ 750mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS