SR73W2HTTE3R32F
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R32F
JLCPCB Part #
C3963856
Description
-55℃~+150℃ 3.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS