SR733ATTER590F
MFR.Part #
SR733ATTER590F
JLCPCB Part #
C2601733
Description
-55℃~+150℃ 1W 590mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS