SR733ATTER511F
MFR.Part #
SR733ATTER511F
JLCPCB Part #
C3978223
Description
-55℃~+150℃ 1W 511mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS