SR733ATTE4R42F
MFR.Part #
SR733ATTE4R42F
JLCPCB Part #
C2601662
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS