SR733ATTE3R83F
MFR.Part #
SR733ATTE3R83F
JLCPCB Part #
C2601507
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.83Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS