SR733ATTE2R61F
MFR.Part #
SR733ATTE2R61F
JLCPCB Part #
C2601617
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.61Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS