SR732HTTER560F
MFR.Part #
SR732HTTER560F
JLCPCB Part #
C2600892
Description
-55℃~+150℃ 560mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS