SR732HTTER100F
MFR.Part #
SR732HTTER100F
JLCPCB Part #
C2601350
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS