SR732HTTE3R3J
MFR.Part #
SR732HTTE3R3J
JLCPCB Part #
C2600784
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS