SR732ETTD4R53F
MFR.Part #
SR732ETTD4R53F
JLCPCB Part #
C2600769
Description
-55℃~+150℃ 4.53Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS