SR732ETTD3R40F
MFR.Part #
SR732ETTD3R40F
JLCPCB Part #
C2600600
Description
-55℃~+150℃ 3.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS