SR732ETTD3R24F
MFR.Part #
SR732ETTD3R24F
JLCPCB Part #
C2600614
Description
-55℃~+150℃ 3.24Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS