SR732ATTDR150F
MFR.Part #
SR732ATTDR150F
JLCPCB Part #
C186577
Description
-55℃~+150℃ 150mΩ 330mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS