SR732ATTDR120F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTDR120F
JLCPCB Part #
C186575
Package
0805
Description
120mΩ 330mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS