SR732ATTD9R10F
MFR.Part #
SR732ATTD9R10F
JLCPCB Part #
C2599672
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS