SR732ATTD8R66F
MFR.Part #
SR732ATTD8R66F
JLCPCB Part #
C2600014
Description
-55℃~+150℃ 333mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS