SR732ATTD5R11D
MFR.Part #
SR732ATTD5R11D
JLCPCB Part #
C2600302
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS