SR732ATTD4R7G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD4R7G
JLCPCB Part #
C2599939
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS