SR732ATTD2R94D
MFR.Part #
SR732ATTD2R94D
JLCPCB Part #
C2600155
Description
-55℃~+150℃ 2.94Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS