SR732ARTTDR300F
MFR.Part #
SR732ARTTDR300F
JLCPCB Part #
C7016638
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS