SR732ARTTDR150F
MFR.Part #
SR732ARTTDR150F
JLCPCB Part #
C6495927
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS