SR732ARTTD1R60F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R60F
JLCPCB Part #
C7016558
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS