SR732ARTTD1R58F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R58F
JLCPCB Part #
C7320195
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS