SR731JTTDR196F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JTTDR196F
JLCPCB Part #
C2600481
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 196mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS