SR731JRTTDR523F
MFR.Part #
SR731JRTTDR523F
JLCPCB Part #
C6684778
Description
-55℃~+155℃ 200mW 523mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS