SR731JRTTD3R9J
MFR.Part #
SR731JRTTD3R9J
JLCPCB Part #
C6824237
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS