SR731JRTTD3R3G
MFR.Part #
SR731JRTTD3R3G
JLCPCB Part #
C7320126
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS