SR731HTTC4R30F
MFR.Part #
SR731HTTC4R30F
JLCPCB Part #
C2600256
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS