SR731HTTC1R1J
MFR.Part #
SR731HTTC1R1J
JLCPCB Part #
C2600054
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 1.1Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS