SR731ETTP3R9J
MFR.Part #
SR731ETTP3R9J
JLCPCB Part #
C4324983
Description
-55℃~+150℃ 167mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS