SLR1TTER620F
MFR.Part #
SLR1TTER620F
JLCPCB Part #
C4125633
Description
-55℃~+180℃ 1W 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS