SLR1TTER499F
MFR.Part #
SLR1TTER499F
JLCPCB Part #
C4016440
Description
-55℃~+180℃ 1W 499mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS