SLR1TTE7871D
MFR.Part #
SLR1TTE7871D
JLCPCB Part #
C4324860
Description
-55℃~+180℃ 1W 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS