SLR1TTE7680D
MFR.Part #
SLR1TTE7680D
JLCPCB Part #
C3953285
Description
-55℃~+180℃ 1W 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS