SLR1TTE6811D
MFR.Part #
SLR1TTE6811D
JLCPCB Part #
C3916342
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS