SLR1TTE5360F
MFR.Part #
SLR1TTE5360F
JLCPCB Part #
C4334786
Description
-55℃~+180℃ 1W 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS