SLR1TTE4302D
MFR.Part #
SLR1TTE4302D
JLCPCB Part #
C4071434
Description
-55℃~+180℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS