SLR1TTE3R9J
MFR.Part #
SLR1TTE3R9J
JLCPCB Part #
C4146522
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS