SLR1TTE3R60F
MFR.Part #
SLR1TTE3R60F
JLCPCB Part #
C3927259
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS