SLR1TTE2R21F
MFR.Part #
SLR1TTE2R21F
JLCPCB Part #
C4274275
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS