SLR1TTE2743D
MFR.Part #
SLR1TTE2743D
JLCPCB Part #
C4026656
Description
-55℃~+180℃ 1W 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS