SLR1TTE2703F
MFR.Part #
SLR1TTE2703F
JLCPCB Part #
C4332365
Description
-55℃~+180℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS